Strona powitalna

Witaj na learnc.wikidot.com!

Strona ta jest oparta o technologię Wiki. Oznacza to, że możesz edytować tę stronę o ile tylko masz odpowiednie uprawnienia.

Co znajdziesz na stronie

Strona ta została stworzona w celu dostarczenia informacji o tworzeniu różnych programów w językach C i C++. Co prawda informacje te można znaleźć gdziekolwiek w internecie, lub kupić jakąś książkę, ale zazwyczaj jedna książka pisana przez grupę, bądź jednego programistę nigdy nie będzie, aż tak skutecznie dostarczać informacji jak portal typu Wiki. Przykładem takiego portalu jest Wikipedia. Wystarczy zobaczyć jak bardzo rozrosła się ona. Każdy chciałby dowiedzieć się czegoś innego na jakiś temat, a autor, który tworzy swoją stronę, lub pisze książkę w pojedynkę niekoniecznie musi wiedzieć wszystko tak, żeby z jego strony, lub książki każdy mógł dowiedzieć się tego, czego chce. Jest to oczywiste więc dlatego strony o "otwartej architekturze" zawierają znacznie więcej informacji na dany temat.

Gdzie tu jest początek

Żeby zacząć kurs C++ wybierz z menu na górze Programowanie->Kurs C++.

Strona oparta jest na technologi Wiki; zezwolone jest kopiowanie tekstów na niej przedstawonych; można edytować informacje pojawiające się na stronie.